Image

Mobilya ve Beyaz Eşya

Odalarımızda ihtiyacınız olan mobilya ve beyaz eşyalarda hizmetinize sunulmuştur. Odalarımızda Televizyon, buzdolabı, kettle, Çalışma Masası, Gardrop (Giysi Dolabı), baza standart olarak sunulm..
Devamı

Image

Güzellik Merkezi

Apartımız içinde kendi bünyemizde yer alan Güzellik merkezimizden indirimli olarak size özel ücretlerle yararlanabilirsiniz....
Devamı

Image

Ücretsiz İçme Suyu

Ücretsiz içme suyu 7/24 kullanıma açıktır.. Eskişehir şebeke kullanmayı suyu içmek için çok uygun olmadığı için Eskişehirde içme suyu konusunda ek..
Devamı

Image

Güvenlik Merkezi

Apartımız güvenlik personeli yanında güvenlik sistemleri ile de sürekli olarak kontrol altında tutulmaktadır. ..
Devamı

Image

Ücretsiz Spor Salonu

Apartımız içinde bulunan ortak alanlardan birisi de spor salonumuzdur. Salonumuzdan ücretsiz olarak her zaman yararlanabilirsiniz..
Devamı

Image

24 Saat Aralıksız Temizlik Personeli

Apartımızda güvenlik gibi temizlik hizmetlerimiz de 24 saat hizmet vermektedir. ..
Devamı

Image

24 Saat Kesintisiz Sıcak Su

Apartımızdaki ısınma elektrik internet giderleri gibi sıcak su hizmetimizde kesintisiz ve ücrete dahil hizmetlerimizdendir. 24 saat boyunca sıcak suyu kullanabilirsiniz..
Devamı

Image

24 Saat Açık Kantin

Apartımızda tüm detaylar sizler için düşünüldü. Apart içerisinde ihtiyaçları karşılayabilmeniz için sürekli olarak açık olan kantimizde..
Devamı

Image

24 Saat Özel Güvenlik

Apartımızda sürekli olarak güvenlik personeli bulunmaktadır. 7 gün, 24 saat boyunca güvenlik personellerimiz sizler için apartımızda görevleri başındalar.. ..
Devamı

Image

TV

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için odalarımızda bulunan LED TV lerimizi kullanabilirsiniz ayrıca ortak alanlarımızda da bulunan TV ler her zaman hizmetinizde.. ..
Devamı

Toplam Kayıt: 11 [11 - 1] arası   
Sayfa: 1 2 İLERİ>>