Kronik Sorunlar - Enjektör Arıza

Enjektör Arıza

Araçlarda Enjektör Arızası Belirtileri ; 

Araç rolantide stop eder. Trafikte ışık, yoğunluk gibi durumlarda duran ve boşa aldığınız aracınızda stop etme problemi yaşıyor olmanız enjektör problemi olduğunu işaret eder. 

Araç çaışırken sarsıntı yapar. Aracınızdaki sarsıntılar araçta oturan herkes tarafından hissedilir boyutlara ulaşabilir. 

Araç hızlanma esnasında tam randıman alamaz, kullanırken motorun zorlandığını hissedersiniz. 

Motordan rutinini dışında sesler çıkmaya başlar, normal haline göre çok daha yüksek sesle çalışır. 

Aracı kullanırken tekleme problemleri yaşamaya başlarsınız. 

Araç kullanım kalitesi oldukça düşer

Aracın yakıt kullanımı fark edilir derecede artar. 

 



137 kez okundu

Image

Kavrama Arızası

Sanayide; kavrama,  baskı balata, debriyaj aynı anlamda kullanılmaktadır. *Özellikle yokuşlarda araç dururken kaldırmaya çalışıldığında araç kalkışta zorlanıyorsa, ya..
Devamı

Image

Ranger EGR Arızası

Ford Ranger araçlarda EGR valfinin kronik olarak arızalanması görülmektedir. Bu arızaların kalıcı ve kesin çözüme ulaştırılması firmamız tarafından yapılmaktadır. Kon..
Devamı

Image

Mazot Filtresi Donma Sorunu

2014 ve üzeri Ford Transit araçlarında aşırı soğuk ve don yaşanan günlerde mazot filtresinde yaşanan donma ve tıkanıklık nedeniyle araçlar çalışmamaktadır. Firmamız tara..
Devamı

Image

Ön Cam Elektrik Sistemi Arızası

2014 model ve üstü Ford Transit araçlarda sıkca görülen kullanmaya bağlı olarak oluşan ön cam elektrik sisteminde kesinti meydana gelmesinden dolayı oluşan hasar ve arı..
Devamı

Image

Depoya Su Alma Sorunu

2014 ve üzeri Ford Transit araçlarda süreç içinde görülen depoya su girmesi sorunu araçta uzun vadede ciddi sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Bu konu..
Devamı

Image

Depo Şamandıra Arızası

2014 ve üzeri Ford Transit araçlarda görünen bu kronik sıkıntı için firmamızdan destek alabilirsiniz....
Devamı

Image

Enjektör Arıza

Araçlarda Enjektör Arızası Belirtileri ;  Araç rolantide stop eder. Trafikte ışık, yoğunluk gibi durumlarda duran ve boşa aldığınız aracınızda stop etme problemi yaşıyor olman..
Devamı

Image

Dizel Partikül Filtresi Temizleme

Filtrede biriken partiküller belirli bir seviyeye geldiğinde temizlenmesi gerekir. Filtreniz kurum ile dolduğunda yakılarak temizlenmelidir. Aracınızı kullanırken bu durumu uyarı lambası yandığın..
Devamı

Toplam Kayıt: 8 [8 - 1] arası   
Sayfa: 1